Reference

S Honzou se velmi dobře spolupracuje! Líbí se mi jeho precizní přístup promyšleného focení – od svícení ke kompozici a následně i konečnou postprodukci, kterou se mnou probírá… Tak to má být u profesionála 🙂“ – Jitka B.


Honza je příjemný a velmi pečlivý fotograf se kterým se mi dobře spolupracovalo. Proto ho mohu jen doporučit a budu se těšit na případnou další spolupráci.“ – Kristýna P.


Honza je milý, fotografování probíhalo v uvolněné atmosféře. Má plno nápadů a výsledné fotografie jsou opravdu povedené. Díky a těším se na příště 🙂“ – Barbora K.


jan zeman profesionální portrétní fotograf Praha svatební fotograf fashion glamour boudoir rodinný portrét kreativní portrét dárkový poukaz reference


Rychla dohoda a na foteni klapalo vsetko tak ako malo 🙂 aj sranda bola :)) urcite doporucujem“ – Nikoleta R.


Pokiaľ sa rozhodnete fotiť s Honzou, máte zaručené krásne fotky! K foteniu pristupuje profesionálne, vie sa pohrať so svetlom, každý záber máte možnosť vidiet hneď na obrazovke, dáva si naozaj záležať na každom detaile. Navyše to bolo veľmi príjemné a zábavné fotenie:) odporúčam!“ – Barbora L.


Dakujem za krasne fotografie, spolupraca bola bezproblemova, rozhodne mozem pana fotografa vrelo doporucit.“ – Lenka V.


jan zeman profesionální portrétní fotograf Praha svatební fotograf fashion glamour boudoir rodinný portrét kreativní portrét reference


Skvelé fotenie, super atmosféra 🙂 Niečo som sa aj priučila… takže z môjho hľadiska som maximálne spokojná a budem sa tešiť na výsledné fotky, ktoré budú určite perfektné! Na prípadnú ďalšiu spoluprácu sa budem tešiť. Bára“ – Barbora G.


„Děkuji za krásné fotografie. Krátká schůzka předem umožnila domluvit se o jaké fotografie by se mělo jednat a v den focení vše fungovalo přesně jak bylo naplánováno. Navíc, jakákoliv tréma z focení díky profesionálnímu a citlivému přístupu rychle opadla a den byl pro mne ve finále zážitkem. Určitě doporučuji komukoliv a těším se na další spolupráci.“ – Linda A.


„Focení s Honzou bylo na velmi profesionální úrovni. Dokonale si umí hrát se světlem a dokáže modelku zachytit na fotografii tak, že vyniknou její přednosti. Je velmi pozorný a sympatický. Můžu dokonce říct, že fotografie od Honzy bych zařadila do TOP v mém portfoliu! Doufám, že jsme spolu nefotili naposledy 🙂 Doporučuji ostatním ke spolupráci.“ – Veronika Z.


jan zeman profesionální portrétní fotograf Praha svatební fotograf fashion glamour boudoir rodinný portrét kreativní portrét reference


„Honza je opravdu profesionál, jak v přístupu, tak ve výsledné práci. Hned od počátku Honza vytvořil přátelskou atmosféru, ve které se mi s ním moc dobře pracovalo. Když jsem si nevěděla, jakou pozici mám zaujmout, neváhal mi fundovaně poradit, jak na to. Fotky mě pak příjemně překvapily.“ – Eva S.


  • 100% spokojenost s kvalitou produktu a dodržením dohodnutého zadání
  • Promptní reakce
  • Maximální vstřícnost a flexibilita  
  • Profesionální a příjemná atmosféra během focení
  • Doporučení pro ostatní zájemce 10 z 10

Fotografování firemních portrétů pro ACTUM.


„Moje prvé fotenie sprevádzali aj obavy. Tie sa rozplynuli už pri jednaní po telefóne. Podrobné odpovede na moje otázky. Skvelé jednanie, pomoc pri fotení, absolutne ľudský prístup. Vystupuje a aj v skutočnosti  je profíkom a človekom na svojom mieste. To, čo robí, robí s presvedčením, je vidno, že práca je jeho hobby. Poradí, ale zároveň je otvorený voči vašim prianiam. Výsledok prekonal očakávania. Čo viac? Vrele Jana odporučiť!“ – Dávid K.


„Ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat, zpětná vazba lidí byla velmi pozitivní, fotky jsou opravdu pěkné a hlavně oceňuji Vaši flexibilitu i to, že jste vše udělal v tak rekordním čase, kdy hodně vašich kolegů říkali, že je to nemožné:-)“

Fotografování firemních portrétů pro Bureau Veritas.


„S panem Zemanem jsme absolvovali předsvatební a svatební focení, které mu bylo komplikováno naším požadavkem fotit nás s našim pejskem a autem. (V nabizených balíčcich, ochotně a trpělivě upravených dle našich náročných a otravných požadavků.) Využili jsme i jeho grafických služeb.

Ve všem dobře, profesionálně poradil. S ničím nebyl problém. Ve všem precizní, trpělivý a ochotný.

Výsledkem jsou nám nádherné profesionálíi fotografie, které dokonale zdokumentovali naše životní okamžiky.

S upřímným srdcem vřele doporučujeme a rádi využijeme znovu jeho služeb.

Děkujeme Hřibovi z Prahy.“


 

Napsat komentář