Konzultace před fotografováním

Konzultace před fotografováním je důležitou součástí fotografování. Portrétní fotografování je o osobním přístupu. Pokud mají vniknout portréty, které vystihnou charakter portrétovaného, je nezbytná vzájemná důvěra mezi fotografovaným a fotografem.


jan_zeman_profesionalni_portretni_fotograf_Praha_rodinny_portret_glamour_boudoir_kreativni_portret_fashion_02


Na setkání domluvíme veškeré podrobnosti týkající se samotného fotografování a následného dodání hotových fotografií. Uděláte si představu o tom, jak bude fotografování probíhat. Projdeme společně důležité body Vaší přípravy na fotografování, které je vhodné dodržet pro dosažení optimálního výsledku. Společně si prohlédneme různé typy portrétní fotografie a vybereme styl, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Jako fotograf mám samozřejmě svůj určitý rukopis, ale rád experimentuji, takže jsou vítané i Vámi přinesené ukázky v případě, že máte jasnou představu o tom, jak by měl portrét vypadat.


SlužbaCena
Konzultační schůzka390,- Kč


V případě, že nepovažujete osobní setkání před fotografováním za nutné, je možno potřebné náležitosti domluvit přes e-mail a sociální sítě.


jan zeman profesionální portrétní fotograf Praha svatební fotograf fashion glamour boudoir rodinný portrét kreativní portrét